TENIS STOŁOWY

MISTRZOSTW  VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie W TENISIE STOŁOWYM

KATEGORIA DZIEWCZĄT:

1. KLIMCZAK NATALIA – kl. I A.
  2. SWATOWSKA AGATA – kl. III G.
  3. TOKARCZYK PATRYCJA – kl. III G.

KATEGORIA CHŁOPCÓW:

1. KONIECZNY JAKUB – kl. I M.
  2. DUDEK BARTOSZ – kl. I M.
  3. KOWALEWSKI FILIP – kl. III f.

GRATULUJEMY!!!

Mistrzostwa, dzięki gościnności i przychylności Pana Dyrektora Zdzisława Tracza, zostały rozegrane w Krakowskim Szkolnym Ośrodku Sportowym przy ul. Powstania Warszawskiego 6.

W turnieju, który odbył się 16 listopada 2017 r. wzięło udział 16  uczniów VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.

Mistrzostwa rozegrano systemem „każdy z każdym”. W kategorii dziewcząt i chłopców rozegrano łącznie 81 meczów.

Zawodnicy sklasyfikowani na miejscach 1-3 w poszczególnych kategoriach otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy i medale ufundowane przez Dyrekcję VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego   w Krakowie oraz reprezentowali naszą szkołę w rozgrywkach w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży – Licealiada, gdzie dziewczęta zajęły wysokie 7 miejsce w Krakowie.