Konkurs na LOGO projektu Erasmus+

Rozpoczynamy nowy projekt Erasmus+Czytaj z nami!” i potrzebne będzie jego logo.

Wszystkich chętnych, zarówno uczniów chcących brać udział w projekcie, jak i innych mających dobre pomysły i zmysł plastyczny zapraszamy do stworzenia projektu logo.

1. Zawartość/treść logo

Logo powinno przedstawiać nasz projekt, a zatem powinno być związane z literaturą, powinno pokazywać, że jest to projekt międzynarodowy i dobrze by było gdyby zachęcało do czytania.

1. Forma graficzna

Grafika komputerowa lub zeskanowany rysunek/malunek odręczny. Może to być również sam pomysł (symboliczny szkic), a realizacją zajmie się inny chętny.

1. Wymagania techniczne

Logo musi być kwadratowe, co najmniej 10×10 cm, rozdzielczość 300 dpi. Powinno być proste, bez drobnych szczegółów, czytelne zarówno w małym rozmiarze on line, jak i w druku wielkoformatowym na plakatach.

Praca może być grupowa.

Wybierzemy najlepszy projekt (lub kilka), który podczas spotkania międzynarodowego w naszej szkole w dniach 14-21 października weźmie udział w konkursie wraz z projektami przywiezionymi z pozostałych szkół partnerskich.

Serdecznie ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU w konkursie!

Zgłoszenia w bibliotece do 30 września.

Logo poprzedniego projektu “Myśl globalnie!”