Uwaga osoby zdające maturę w tym roku – 2020!

Egzaminy maturalne odbędą się z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Jednym z nich będzie konieczność poruszania się w maseczkach zasłaniających usta i nos. Jedynie na czas pisania egzaminu można będzie zdjąć  maseczkę. O innych zabezpieczeniach i procedurach poinformuję Państwa za tydzień. Proszę śledzić informacje na stronie szkoły, a przed egzaminem sprawdzić swoje konto  w systemie OBIEG, ponieważ będą zmiany sal. Natomiast teraz pilnie -najpóźniej do 29 maja- proszę o kontakt osoby, które ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa. Kontakt ze mną możliwy za pośrednictwem dziennika elektronicznego  lub telefonicznie z sekretariatem szkoły Tel.   12 421 15 71 w godz. 8:00 – 14:00.

Marek Jeleń
wicedyrektor