Serdecznie zapraszam na Galę wręczenia nagród tegorocznych Artystycznych Spotkań Ósemki:Dyrekcję,Grono Pedagogiczne (tych, którzy nie mają lekcji w tym czasie), przedstawiciela Rady Rodziców - p.W. Ekielskiego oraz nominowanych, którzy jeszcze raz wystąpią przed publicznością. W związku z dużą ilością bardzo dobrych występów Jury przyznało nagrody w

Miś wybrany!

Konkurs fotograficzny z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia - rozstrzygnięty. I miejsce zdobyło zdjęcie z dzieciństwa Mai Kroh z II f. Wyróżnienie zostało przyznane Zuzi Wielogórskiej z II f za zdjęcie misia w oknie przyczepy campingowej. Więcej w Fotokronice >>> Galeria 2021

Ta strona wymaga ciasteczek dla pełnej funkcjonalności. View more
Akceptuj
Odrzuć